klasa championow-psy/champion classe males:



8803 Kajitsu No Nikkotoshi-Go (Tyskland) I , excellent , CACIB -WORLD WINNER

8804 Jiro-Emi V.H. Hof Van Bloemendaal (Holland) II , excellent , Res.CACIB Vice WORLD WINNER

8808 Kakujitsu Halne Wzgorze (Poland) III, excellent

8805 Musashi Go Miyagi Kozaki Kensha (Tyskland) IV, excellent

8806 Kaishi Go Shichimen Kensha (Frankrig) Very good

8807 Nideky-Go-Nippon-Sun (Italien) Very good



Kajitsu No Nikkotoshi-Go , Jiro-Emi V.H. Hof Van Bloemendaal, Musashi Go Miyagi Kozaki Kensha

Nideky-Go-Nippon-Sun , KAKUJITSU Halne Wzgórze

Nideky-Go-Nippon-Sun

MUSASHI GO Miyagi Kozaki Kensha , KAISHI GO Shichimen Kensha

JIRO , MUSASHI, KAKUJITSU



KAKUJITSU Halne Wzgórze



Kajitsu No Nikkotoshi-Go , Jiro-Emi V.H. Hof Van Bloemendaal, KAKUJITSU Halne Wzgórze, Musashi Go Miyagi Kozaki Kensha



 

klasa junior -psy/junior classe males

8813 Tensu No Hi Ga Noboru (Tyskland) I , excellent JUNIOR WORLD WINNER

8814 Etsuo Go From Hachimantay (Letland) II , excellent

8810 Hokuunhomare Go Shun'you Kensha (Ukraine) III, excellent

8812 Okun Go Shun'you Kensha (Rusland) IV, very good

8809 Chitoku Von Kobushi-Ken (Tyskland) very good

8811 Sharaku (Holland) absent



Etsuo Go From Hachimantay



Tensu No Hi Ga Noboru , Etsuo Go From Hachimantay

Tensu No Hi Ga Noboru







klasa pośrednia -psy/ midle clase males:

8820 Kokusai Halne Wzgorze (Poland) I ,excellent , CAC

8817 Miisans Sakan (Danmark) II , very good

8816 Kumi-Chi V.H.Hof Van Bloemendaal (Holland) good

8818 Beniko Go (Tyskland) dysqualified

8815 Hanami No Bo'ryuryu (Tyskland) absent

8819 Nippon Sun Fujio (Italien) absent

90015 Danyuu Fo Aso Inoue (Spain) absent





Kumi-Chi V.H.Hof Van Bloemendaal

Miisans Sakan

Beniko Go , Kokusai Halne Wzgórze

Kokusai Halne Wzgórze, Miisans Sakan

Kokusai Halne Wzgórze, Miisans Sakan

Kokusai Halne Wzgórze, Miisans Sakan

Kokusai Halne Wzgórze


klasa otwarta-psy/open

8821 Hakubi Fukurokuju (Belgien) I, excellent

8827 Hanabachi Halne Wzgórze (Polen) II , excellent

8824 Akahiko Ama No Hashidate (Tyskland) III, excellent

8825 Asmaru Go Touseien (Ukraine) IV , Very good

8826 Nikobayashi Roal (Polen) Very good

8822 Kaiyou Go Shun'you Kensha (Tyskland) Good

8823 Kashiwa No Ki Akimba Baboo (Tyskland) absent







Hakubi Fukurokuju, Kaiyou Go Shun'you Kensha



HANABACHI Halne Wzgórze

HANABACHI Halne Wzgórze





NIKOBAYASHI Roal

Akahiko Ama No Hashidate

Akahiko Ama No Hashidate, Asmaru Go Touseien

Akahiko Ama No Hashidate

Hakubi Fukurokuju , HANABACHI Halne Wzgórze

Hakubi Fukurokuju , HANABACHI Halne Wzgórze



CAC Males :





Tensu No Hi Ga Noboru , KOKUSAI Halne Wzgórze, Hakubi Fukurokuju

Tensu No Hi Ga Noboru, KOKUSAI Halne Wzgórze , Hakubi Fukurokuju

Tensu No Hi Ga Noboru , KOKUSAI Halne Wzgórze, Hakubi Fukurokuju

KOKUSAI Halne Wzgórze



Word & V-ce Word Winners- MALES:

Kajitsu No Nikkotoshi-Go

Jiro-Emi V.H. Hof Van Bloemendaal

Kajitsu No Nikkotoshi-Go , Jiro-Emi V.H. Hof Van Bloemendaal

Kajitsu No Nikkotoshi-Go, Jiro-Emi V.H. Hof Van Bloemendaal



klasa weteranow-psy /veteran class males

8828 Amateraso No Ida-Ten (Sverige) I ,excellent , BOB



klasa champion -suczki

8831 Kokaina Halne Wzgórze (Polen) I ,excellent

8829 Isamashii Of Amayadori Ken (Tyskland) absent

8830 Dei Laghi Tailly Enami No Asa Go Ch (Italien) absent

90016 Akaetnakita Go Shunyou Kensha (Spain) absent







Kokaina Halne Wzgorze



klasa junior -suczki/junior class females

8835 Byakko Go Yamaichi (Tyskland) I excellent JUNIOR WORLD WINNER

8832 E' Akane-Go Of Kamino Ken (Tyskland) II excellent

8834 Hanami No Bikoseki (Tyskland) III Very good

8833 Jaja-Uma Go Akita Inu Of Cacic (Tyskland) IV Very good





klasa pośrednia-suczki/middle class females

8840 Haganisshou Halne Wzgórze (Polen) I, excellent , CAC, CACIB - WORLD WINNER

8836 Geisha Kiriki-Sama Go Kiyama (Tyskland) II ,Excellent , Res.CACIB -vice WORLD WINNER

8838 Hinuwashi Halne Wzgórze (Rumænien) III, Very good

8839 Nippon Sun Daishikiko (Italien) absent

8837 Sake No Uchi Ju (Rumænien) absent





Geisha Kiriki-Sama Go Kiyama, HAGANISSHOU Halne wzgórze

Geisha Kiriki-Sama Go Kiyama



HAGANISSHOU Halne Wzgórze, Geisha Kiriki-Sama Go Kiyama, HINUWASHI Halne wzgórze











klasa otwarta suczki

8853 Takumashisa Halne Wzgórze (Polen) I, excellent

8850 Futuba Go Shirai (Rusland) II, excellent

8849 Makome Go Miyagi Kozaki Kensha (Danmark) III, excellent

8844 Jinja Suru Of Lucky Tami (Tyskland) IV , excellent

8845 C`meika Go Of Kamino Ken (Norge) excellent

8841 Akikohime Go Kenshin-Sou (Tyskland) very good

8843 Jun-Sui-Na Of Lucky Tami (Tyskland) very good

8848 Sayuri Go Shun'you Kensha (Ukraine) very good

8842 Shiela (Danmark) absent

8847 Shion Go Isehara Futami (Ukraine) absent

8851 Amayai (Sverige) absent

8852 Accasha Akamatsu No Mori (Tyskland) absent









Makome Go Miyagi Kozaki Kensha

C`meika Go Of Kamino Ke

Sayuri Go Shun'you Kensha





FUTABA GO Shirai , TAKUMASHISA Halne Wzgórze



FUTABA GO Shirai



TAKUMASHISA Halne Wzgórze, FUTABA GO Shirai , Makome Go Miyagi Kozaki Kensha



TAKUMASHISA Halne Wzgórze

TAKUMASHISA Halne Wzgórze

CAC FEMALEs :



TAKUMASHISA Halne Wzgórze, HAGANISSHOU Halne Wzgórze, Byakko Go Yamaichi



HAGANISSHOU Halne Wzgórze

HAGANISSHOU Halne Wzgórze





WORD & V-ce WORD females :



HAGANISSHOU Halne Wzgórze, Geisha Kiriki-Sama Go Kiyama



HAGANISSHOU Halne Wzgórze WORD WINNER 2010

Thank You -Zuzanna & Haganisshou :)



FINALS - BOB :























Amateraso No Ida-Ten BOB